Szkolne spotkanie wigilijne

Wzorem lat ubiegłych, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, 21 grudnia odbył się w naszej szkole uroczysty apel. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny o tematyce świątecznej. Wysłuchaliśmy kolęd w wykonaniu uczennicy z klasy II technikum - Pauliny Ledy. Wspólne kolędowanie wprowadziło wszystkich w przedświąteczny nastrój. Pod koniec spotkania pani Barbara Michalska ogłosiła wyniki konkursu na najpiękniejszą ozdobę świąteczną i wręczyła nagrody. Spotkanie zakończył dyrektor szkoły Eugeniusz Szwochert, który złożył wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne. Ponadto w klasach odbyły się spotkania wigilijne, w trakcie których uczniowie składali sobie życzenia, śpiewali kolędy i obdarowywali się prezentami. W szkole zapanowała atmosfera radości i oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

Powrót do aktualności